cs en

Leube.

Co děláme je nabeton!

Hodnoty Leube Group

Historie skupiny Leube

Se zavedením svobody obchodu na počátku 19. století, poprvé v historii, mohl každý občan otevřít řemeslný podnik, továrnu nebo komerční obchod. V této začínající éře liberálního ekonomického systému lékárník Dr. Gustav Ernst Leube založil v roce 1838 první německou cementářskou společnost „Gebr. Leube".

Jsme hrdí na výsledky naší práce

Leube vyrábí udržitelné produkty vynikající kvality. Významně přispíváme k úspěchu společnosti. Jsme hrdí na to, co děláme a jak to děláme. Doprovázíme zákazníky až do konce projektu a dále. Jednáme rychle, spolehlivě a pragmaticky.

Jsme spolehliví a držíme slovo

Leube znamená spolehlivost a hodnotu podání ruky. Můžete se na nás spolehnout. Děláme, co říkáme, a říkáme, co děláme. Neděláme sliby, které nemůžeme dodržet. Získáváme důvěru našich zaměstnanců, zákazníků, partnerů, všech lidí z našeho okolí. Přiznáváme chyby a okamžitě pracujeme na řešení.

Přebíráme odpovědnost

Leube přebírá odpovědnost za úspěšnou spolupráci. Cítíme se ve spojení s regiony, ve kterých působíme. Věnujeme pozornost dopadům našich obchodních aktivit na naše životní prostředí. Jsme přítomni u našich zákazníků a udržujeme partnerský vztah se všemi aktéry v projektovém prostředí.

Žijeme rodinnou soudržností

Leube je nejstarší existující cementářská společnost na světě, kterou stále řídí zakladatelské rodiny. Naše společnost se vyznačuje rodinnou soudržností. Od roku 1838. Rodiny našich zaměstnanců jsou součástí společnosti. Plný rodinný život a úspěch v práci se u nás navzájem nevylučují. Vážíme si naší rozmanitosti a navzájem se posilujeme. Přebíráme odpovědnost.

Skupina Leube jako rodina Leube

Leube neustále roste a to za stabilních podmínek. V našem strategickém růstu jsme převzali pouze rodinné podniky. Sdílíme s nimi firemní kulturu a hodnoty, které charakterizují rodinné podniky: vysoký smysl pro odpovědnost vůči zaměstnancům a zákazníkům i silné kořeny v příslušných regionech. To, co nás odlišuje, jsou ploché hierarchie a krátké cesty rozhodování. Myslíme na dlouhodobé obchodní vztahy a blízké vztahy se zákazníky.

PHS I/43 Zboněk

Proběhla rekonstrukce protihlukové stěny v obci Zboněk na silnici I/43 jižně od Letovic. Původní protihluková stěna z železobetonových panelů s keramickými tvarovkami byla vybudována v 80tých letech 20. století. Stěna již nebyla v dobrém technickém…

Číst více